معرفی کامل قفل ضد سرقت طلا فروشی

قفل ضد سرقت طلافروشی

یکی از لوازم و ابزارآلات مورد نیاز طلا فروشی که سرقت را غیرممکن می‌سازد، قفل ضد سرقت است. در بازار از این قفل با نام مقابل برقی هم یاد می‌کنند و معمولا از یک قسمت مکانیکی و یک قسمت الکترونیکی تشکیل می‌شود. مکانیزم این قفل به نحوی طراحی شده است که در خارج از مغازه قابل رویت نیست. به همین دلیل باز کردن این قفل از بیرون مغازه و سرقت اموال گران قیمت، غیر ممکن است. این امکان فوق العاده امنیت قفل‌های ضد سرقت را تا ۱۰۰٪ بالا برده است. باز کردن این نوع قفل‌ها فقط توسط طلا فروش از داخل و با استفاده از ریموت در خارج از مغازه ممکن است.

قفل ضد سرقت طلافروشی

معمولا قفل ضد سرقت طلا فروشی ۴ ریموت دارد و افزایش آن تا ۱۰ ریموت امکان پذیر است که در اختیار فروشنده‌ها قرار می‌گیرد. در داخل مغازه با استفاده از ریموت کنترل و اهرم دستی کنترل، امکان باز کردن مغازه وجود دارد. نکته قابل توجه این است که در این مدل قفل‌ها ۲۵۰.۰۰۰.۰۰۰ کد وجود دارد. باز کردن این کدها حداقل ۶ ماه زمان می‌برد. بعید می‌دانم سارقی وجود داشته باشد که ۶ ماه پشت درب مغازه شما مشغول باز کردن قفل شود!

اگر روزی یکی از ریموت‌ها گم شد اصلا نگران نباشید. شما می‌توانید هر چه سریعتر ریموت گمشده را دیکد و یا با استفاده از ریموت‌های دیگر کدها را عوض کنید. در این شرایط ریموت گمشده غیرفعال می‌شود.

هم‌چنین قفل ضد سرقت طلا فروشی با برق و باطری کار می‌کند. زمانی که جریان برق قطع شود، باطری وارد عمل می‌شود و زمانی که جریان برق وصل شود باطری به صورت اتوماتیک قطع و مصرف نمی‌شود. ۲۰ روز قبل از اتمام باطری، چراغ چشمک زن آن شروع به چشمک زدن می‌کند و ما را از اتمام باطری مطلع می‌سازد.

قفل ضد سرقت برای چه درب‌هایی استفاده می‌شود؟

قابل ذکر است که جهت نصب این قفل بر روی درب‌ها هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. قفل ضد سرقت بر روی انواع درب چوبی، پی وی سی، ام دی اف، روکش چرم آکوستیک صدا، تک لنگه، دولنگه، داخل بازشو، بیرون بازشو، لولای چپ و لولای راست قابل نصب است.

برای اطلاع از قیمت این مدل قفل‌ها اینجا کلیک کنید.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.