سامانه معاملاتی زریار

سامانه معاملاتی زریار، یک بستر امن برای انجام معاملات طلا و جواهر است که خرید و فروش طلای آب شده و سکه را در کوتاه‌ترین زمان و در هر لحظه فراهم کرده است.

تا حالا شده بدلیل اشغال بودن تلفن معاملات خود را از دست بدهید؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که همزمان مشغول انجام چند معامله طلا هستید و با تماس‌های مکرر تلفنی منتظر قیمت خرید و فروش طلای آب شده و سکه هستید. تا حالا به این فکر کرده‌اید که در همین حین چه تعداد مشتری، پشت خط تلفن منتظر پاسخگویی هستند و بدلیل عدم پاسخگویی به‌موقع ممکن است از خرید یا فروش منصرف شده و شما معامله را از دست بدهید؟

در سامانه معاملاتی زریار امکان از دست رفتن معامله وجود ندارد؛ زیرا شما می‌توانید تمامی معاملات طلا را در لحظه پاسخ بدهید. احتمالا الان دارید به این فکر می‌کنید که بعد از استفاده از سامانه معاملاتی زریار چقدر تعداد معاملات در طول روز افزایش پیدا می‌کند.

مدیریت معاملات به صورت خودکار

سامانه معاملاتی زریار راه‌حلی برای معاملات هوشمند شما ارائه می‌دهد. از دیگر فعالیت‌هایی که در این بخش انجام می‌شود این است که شما با انجام تنظیمات می‌توانید معاملات خود را به صورت خودکار مدیریت کنید و دیگر نیازی به انجام کارهای تکراری نیست.

زمانی که شما مدیریت معاملات به صورت خودکار را فعال می‌کنید؛ سیستم به‌صورت هوشمند عملیات خرید و فروش را انجام می‌دهد و امکان مشاهده گزارشات به‌صورت آنلاین برای شما فراهم شده است.

در زریار با خطاهای انسانی خداحافظی کنید!

خطا جزئی از انسان است و این جمله هنوز به عنوان جزئی از شخصیت وجودی ما انسان‌ها تعریف می‌شود.

در هر کسب‌وکاری تلاش می‌شود به سطح خطای صفر برسند؛ اما این هدف تا زمانی که یک انسان تمام محاسبات را انجام می‌دهد؛ یک هدف دست نیافتنی‌ست.

در حالی که کلیه محاسبات در سامانه زریار براساس فرمول‌های معتبر و تست شده انجام می‌شود و ضریب خطای سیستم صفر است. پس زمانی که با سامانه معاملاتی زریار معاملات خود را انجام می‌دهید؛ نگران خطای محاسباتی نباشید. ما از متضرر شدن شما جلوگیری می‌کنیم.

کاربری ساده و آسان

بدون تردید یک برنامه خوب طراحی شده، خیلی زودتر در بین کاربران همه‌گیر می‌شود. در طراحی برنامه علاوه بر شکل ظاهری، باید به نحوه استفاده و تجربه کاربری آسان هم توجه شود.

هدف طراحان گروه مهندسی زریار، ایجاد برنامه‌هایی است که استفاده از آن‌ برای کاربران ساده و لذتبخش باشد تا کاربر بهترین تجربه خود را از آن‌ها داشته باشد. هم‌چنین جهت استفاده راحت‌تر مخاطبین این سامانه در نسخه‌های اندروید، ios و تحت وب به کاربران ارائه می‌شود.

تصاویری از برنامه موبایل سامانه معاملاتی زریار

همین حالا اقدام کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان شماره خود را وارد نمایید، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند.

    سامانه معاملاتی زریار