با نرم افزار خرید و فروش طلا سریع و آسان معامله کن

احتمالا شمایی که در حال خواندن این مطلب هستید، در صنف طلا و جواهر فعالیت می‌کنید و در جستجوی نرم افزار خرید و فروش طلا هستید. باید بگوییم که اگر در این حوزه فعالیت ندارید، ممکن است این مطلب برای شما مفید نباشد. چرا که ما در اینجا سعی می‌کنیم بهترین نرم افزار طلا فروشی برای خرید و فروش طلای آب شده و سکه را معرفی کنیم.

هدف ما در مجموعه زریار کمک به افرادی است که در حوزه طلای آب شده و سکه فعالیت می‌کنند. تا بتوانند خرید و فروش آنلاین طلا را به بهترین نحو و در سریع‌‌ترین و ساده‌ترین حالت ممکن مدیریت کنند.

خرید و فروش آنلاین طلا

این ویدیو به شما کمک می‌کند در کمتر از ۲ دقیقه، نرم افزار خرید و فروش آنلاین طلا ی زریار را بشناسید و ماهیت آن را درک کنید. پیشنهاد می‌کنیم حتما این ویدیو را ببینید.

بیایید برای درک بهتر موضوع به برخی از ویژگی‌های این نرم افزار بپردازیم.

نرم افزار خرید و فروش طلا

با تماس‌های مکرر روزانه خداحافظی کنید!

همه شما طلافروشانی که به خرید و فروش سکه و طلای آب شده مشغولید با تماس‌های مکرر تلفنی آشنایی دارید. گاهی اوقات در طول روز بیش از صد تماس برای ثبت معاملات دارید. حتی در بعضی مواقع ممکن است کارمندان شما برای پاسخگویی کافی نباشند. تا حالا به این فکر کرده‌اید که با این حجم از تماس چکار کنید؟


یکی دیگر از مشکلات خرید و فروش تلفنی، مدت زمان هر تماس است. وقتی یک تماس برای ثبت معامله انجام می‌شود به طور میانگین چند دقیقه از وقت شما را می‌گیرد؟ چند تماس برای اطلاع از قیمت و معامله با مشتری انجام می‌دهید؟ تا حالا به این فکر کرده‌اید که در همین حین چند نفر پشت خط تلفن منتظر پاسخگویی هستند؟


در برنامه خرید و فروش زریار این امکان وجود دارد که شما بدون انجام هیچ تماسی تمام معاملات خود را انجام دهید. یعنی می‌توانید در لحظه تمامی درخواست‌های مشتریان را تایید یا رد کنید و شما می‌توانید طلا را در کوتاه‌ترین زمان و در لحظه معامله کنید.

نرم افزار خرید و فروش طلا
مدیریت پیشرفته مظنه

پیشرفته‌ترین مدیریت مظنه در نرم افزار زریار

مظنه یکی از مواردی است که طلافروشان بارها در طول روز با آن سر و کار دارند. شما به عنوان یک طلافروش ممکن است از زمانیکه کار خود را شروع می‌کنید تا پایان روز بیش از ۱۰۰بار محاسبات خود را درباره مظنه تغییر دهید. تا حالا به نیروی انسانی و زمانیکه صرف تغییر ثانیه‌ای مظنه می‌کنید، فکر کرده‌اید؟ به‌نظر شما این مقدار زمان صرف شده منطقی است؟


یکی از ویژگی‌های اساسی نرم افزار خرید و فروش زریار مدیریت پیشرفته مظنه است. یعنی نیازی نیست چند نیروی انسانی به صورت تمام وقت برای تغییرات مظنه و محاسبات قیمت خرید و فروش اختصاص دهید. فقط لازم است برای یکبار تنظیمات مظنه را انجام دهید و برای همیشه از آن استفاده کنید. شما می‌توانید با چند کلیک ساده تنظیمات مربوط به مظنه مثل مبلغ پایه، مظنه خرید و فروش، مقدار مجاز خرید و فروش و… را مشخص کنید. به یاد داشته باشید مدیریت مظنه به دو صورت دستی و اتوماتیک قابل انجام است.

اپلیکیشن خرید و فروش زریار

به مشتریان خود به صورت ویژه خدمات دهید

مشتریان شما هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند که باید متناسب با این ویژگی‌ها با آن‌ها رفتار کنید. امکانات مختلف مانند تخفیفات، اجازه معامله برای هر کالا، مقدار مجاز معامله و… باید متناسب با ویژگی‌های هر دسته از مشتریان باشد.


بهترین نرم افزار طلا فروشی، نرم افزاری است که بتوان مشتریان را در گروه‌های مختلف دسته بندی کرد. ‌هم‌چنین بتوانیم برای هر مشتری به صورت جداگانه اجازه معامله، تخفیفات خرید و فروش، مقدار مجاز هر معامله و… را تعیین کنیم. همه‌ی این امکانات در نرم افزار خرید و فروش آنلاین طلای زریار وجود دارد.

اپلیکیشن خرید و فروش زریار
اتصال سیستم حسابداری به نرم افزار زریار

ثبت اسناد در سیستم حسابداری به صورت اتوماتیک

معمولا هر مغازه طلا فروشی، به یک یا چند کارمند جهت ثبت اسناد حسابداری نیاز دارد. نرم افزار خرید و فروش زریار به عنوان یک سیستم واسطه بین سیستم حسابداری و مشتری قرار می‌گیرد. یعنی هر خرید و فروشی که انجام می‌شود؛ سند آن به صورت اتوماتیک در سیستم حسابداری ثبت می‌شود. دیگر نیازی نیست کارمند شما مشغول ثبت اسناد شود.


هم‌چنین شما می‌توانید مانده طلایی و ریالی هر مشتری را به صورت آنلاین مشاهده کنید. حتی اگر شما به مشتری خود اجازه و دسترسی دهید، آن‌ها هم می‌توانند مانده طلایی و مانده ریالی خود را مشاهده کنند.

برنامه خرید و فروش زریار

انجام همه فرآیندها فقط با چند کلیک ساده

.بدون تردید یک برنامه‌ای که خوب طراحی شده، خیلی زود بین افراد همه‌گیر می‌شود. در طراحی برنامه علاوه بر شکل ظاهری، باید به نحوه استفاده و کاربری آسان هم توجه شود. برنامه خرید و فروش زریار به نحوی طراحی شده است که شما می‌توانید هر عملیاتی را فقط در چند ثانیه انجام دهید.

.هدف طراحان گروه مهندسی زریار، ایجاد برنامه‌هایی است که استفاده از آن‌ برای کاربران ساده و لذتبخش باشد تا کاربر بهترین تجربه خود را داشته باشد. هم‌چنین جهت استفاده راحت‌تر مخاطبین این سامانه در نسخه‌های اندروید، آیفون و تحت وب به کاربران ارائه می‌شود.

برنامه خرید و فروش زریار
گزارشات خرید و فروش در نرم افزار زریار

گزارشگیری معاملات و میانگین خرید و فروش به آسانی آب خوردن

موفق‌ترین فروشندگان به فروش به شکل یک فرآیند حرفه‌ای نگاه می‌کنند. آن‌ها از اطلاعاتی که برنامه در قالب گزارش خرید و فروش در اختیارشان قرار می‌دهد برای افزایش فروش استفاده می‌کنند. شما با تحلیل گزارشات و میانگین خرید و فروش می‌توانید رفتار مشتری را درک کرده و نیازهای او را بشناسید. مشتریان را دسته بندی کرده و فعالیت‌های خرید و فروش، توسعه و بازاریابی را به صورت هدفمند برنامه‌ریزی کنید.


در زریار این امکان برای شما وجود دارد که گزارشات مشتریان را به صورت آنلاین مشاهده کنید. هم‌چنین می‌توانید گزارشات را براساس هرنوع دسته بندی مثل مقدار مظنه، نوع معامله، مشتری، معاملات تایید شده یا رد شده و… فیلتر و راحت از آن استفاده کنید. حتی امکان پرینت گرفتن یا خروجی اکسل برای همه گزارشات وجود دارد.

گزارش سود و زیان در نرم افزار طلا

سود و زیان و تراز آبشده خود را در لحظه مشاهده کنید

زمانی که یک طلافروش در حال خرید و فروش طلا است، علاقه دارد از سود و زیان و تراز آبشده خود مطلع باشد. یا به اصطلاح دوست دارد بداند با چه مظنه‌ای در این لحظه پر یا خالی است. این پر یا خالی بودن به فروشنده کمک می‌کند بهتر تصمیم به خرید و یا فروش بگیرد. ما در زریار این امکان را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید در حین معامله کردن حساب تراز آبشده و سود و زیان خود را به صورت آنلاین در گوشه صفحه مشاهده کنید.

گزارش سود و زیان در نرم افزار طلا
نرم افزار خرید و فروش طلا

کاهش خطاهای انسانی در زریار

“خطا جزئی از انسان است”. این جمله هنوز به عنوان جزئی از شخصیت وجودی ما انسان‌ها تعریف می‌شود. در هر کسب‌وکاری تلاش می‌شود به سطح خطای صفر برسند؛ اما این هدف تا زمانی که یک انسان تمام محاسبات را انجام می‌دهد؛ یک هدف دست نیافتنی‌ست.


در حالی که کلیه محاسبات در اپلیکیشن خرید و فروش زریار براساس فرمول‌های معتبر و تست شده انجام می‌شود و ضریب خطای سیستم صفر است. پس زمانی که با نرم افزار خرید و فروش زریار معاملات خود را انجام می‌دهید؛ نگران خطای محاسباتی نباشید.

چگونه می‌توانم از نرم افزار خرید و فروش طلا استفاده کنم؟

نرم افزار زریار امکانات خیلی زیادی دارد که در این مطلب نمی‌گنجد. برای اطلاع از بقیه امکانات کافی‌ست شماره همراه خود را در پایین این صفحه وارد کنید تا تیم فروش زریار در اسرع وقت با شما تماس بگیرد.

شما می‌توانید این نرم افزار را به صورت اختصاصی برای خود تهیه کنید. بعد از خرید، مشتریان شما هرجایی که هستند و با هر دستگاه ارتباطی مثل انواع تلفن همراه، کامپیوتر و تبلت می‌توانند وارد سیستم شما شوند و درخواست خود را ثبت کنند.

تصاویری از نرم افزار خرید و فروش زریار نسخه موبایل

تصاویری از نرم افزار خرید و فروش زریار  نسخه دسکتاپ

خرید نرم افزار زریار

همین حالا اقدام کنید

جهت مشاوره رایگان و خرید محصول شماره خود را وارد نمایید، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند.

و یا با شماره تلفن ۰۹۹۳۹۱۳۷۷۱۴ تماس بگیرید

خرید نرم افزار زریار