نرم افزار حسابداری پرگار؛ یک بررسی جامع

نرم افزار حسابداری پرگار

امروزه داشتن مدیریت درست بر روی کسب و کار خود از الزامات و نیاز‌های اساسی است که ‌تمامی صاحبان کسب و کار باید به آن توجه داشته باشند و از آن در جهت بهبود شغل خود استفاده کنند. شما می‌توانید با استفاده از نرم افزارهای حسابداری این نیاز را برطرف کنید. نرم افزار‌‌های متعددی در این زمینه توسعه داده شده‌اند. ولی پیشنهاد ما به شما برای بهبود مدیریت حساب‌هایتان نرم افزار حسابداری پرگار است. همان‌طور که می‌­دانیم شغل طلا فروشی را قیمت‌ها، حساب‌های مالی فروشنده، اطلاعات درمورد قیمت طلا، سکه و… تشکیل می­‌دهند. قیمت‌های طلا به صورت لحظه‌ای درحال تغییر و مشتری مدام در حال خرید و فروش است، باتوجه به این موضوع شما نیاز به نرم افزاری دارید که قابلیت‌های گسترده‌ را در اختیار شما بگذارد. سیستم پرگار با کاربری ساده یک راه مطمئن و درست برای پیشرفت و راحتی شما در این زمینه است.

نرم افزار حسابداری پرگار چیست؟

نرم افزار حسابداری پرگار، یک سیستم حسابداری قوی در حوزه طلا است که مشاغلی از جمله بنکداران ( عمده فروش)، جزء فروشان، سازندگان و مخراج­کاران را در برمی‌گیرد. هرچه که مورد نیاز یک طلا فروش است را این سیستم تا حد امکان در خود جای داده و خود را از رقبا متمایز کرده است. سیستم پرگار این قابلیت را دارد که متناسب با نیازهای شما عمل کند. 

برخی از ویژگی‌های این نرم افزار

همیشه لازم است قبل از خرید یک برنامه، درمورد آن تحقیق و ویژگی‌ها و امکانات آن را با انتظارات خود مطابقت دهیم. درصورتی که امکانات مطابق میل و متناسب با شغل ما بود آن موقع دست به خرید بزنیم. آگاهی داشتن از امکانات یک نرم افزار باعث بازخورد بهتر در هنگام استفاده می‌شود. 

نرم افزار حسابداری پیشرفته پرگار

راهکاری نوین در تجزیه و تحلیل، جمع سند و ریز حساب

اطلاعات داشتن از ریز حساب مشتری به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از رابطه مالی خود با مشتری داشته باشید. به همین دلیل آگاهی از آن بسیار مهم است. گزارش ریز حساب مشتری باعث می‌شود تا وضعیت مالی مشتری، از جمله جزئیات تراکنش‌ها، تاریخچه حساب مشتری، بدهی­‌ها، طلب‌ها و… را بررسی کنید. در صورتی که مشتری از لحاظ بدهکاری در وضعیت مناسبی نبود می‌توانید در رابطه با آن مشتری تصمیم بهتری بگیرید.

امکان تعریف حساب­‌های درآمد، مخارج و وام­‌ها

امکان تعریف حساب‌های درآمد، مخارج و وام‌ها در نرم افزار حسابداری پرگار، به معنای قابلیت ایجاد و مدیریت حساب‌های مربوط به این موضوع است. با تعریف درآمد، می‌توانید درآمدهای مختلف را دسته‌بندی و به صورت دقیق پیگیری کنید. هم‌چنین این قابلیت در نرم افزار حسابداری پیشرفته پرگار به شما این امکان را می‌دهد تا هزینه‌های مربوط به وام‌ها را بررسی، مدیریت و به تحلیل‌های دقیق‌تری دست پیدا کنید. علاوه بر آن می‌توانید با اتصال به سامانه زریار که یک نرم افزار حرفه‌ای خرید و فروش آنلاین طلای آبشده است؛ اطلاعات مربوطه را ثبت و پیگیری کنید.

سود و زیان رو به راحتی محاسبه کن

با محاسبه سود و زیان خود در این نرم‌افزار، می‌توانید در یک دوره زمانی مشخص وضعیت مالی خود را تعیین کنید. سود و زیان در این نرم افزار با استفاده از فرمول‌ها و الگوریتم‌ها‌ی معین محاسبه می‌شود. به این صورت که شما ابتدا درآمد و هزینه‌های خود را بررسی می‌کنید سپس با کسر هزینه‌ها از درآمدتان، سود و زیان خالص شما محاسبه می‌شود.

اطلاع از موجودی ساخته، پول نقد، طلا و چک‌های موجود تنها با یک کلیک

اطلاع داشتن از موجودی، به معنای اطلاعات درمورد مقدار طلا، مقدار سکه و چک‌هایی است که در اختیار شما به عنوان فروشنده طلا قرار گرفته‌ است. این اطلاعات شامل جزئیاتی مانند تعداد، عیار طلا و ارزش بازاری آن‌ها است. این موجودی‌ها مستقل از منابع دارایی در نظر گرفته می‌شود. اطلاع داشتن از موجودی، همان طور که می‌دانید از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا به شما این امکان را می‌دهد تا در خصوص خرید و فروش محصولات خود، دقت و صحت لازم را داشته باشید. این نرم افزار دارای قابلیتی است که شما تنها با یک کلیک می‌توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

جستجوی بسیار ساده برای پیدا کردن فاکتور مشتری‌های روزمره

استفاده از روش‌ها و قابلیت‌های ساده و آسان در نرم افزار حسابداری پرگار، برای مدیریت فروش، بازیابی فاکتورها و صورت‌حساب‌های مشتری، موجب محبوبیت این سیستم حسابداری شده است. جستجو در این نرم افزار بدین صورت است که با وارد کردن نام یا شماره مشتری می‌توانید به فاکتور‌های مرتبط دسترسی داشته باشید و در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

همه چیز در یک بارکد( از شناسایی تا اطلاعات جامع محصولات)

چاپ بارکد در نرم افزار پرگار به شما این امکان را می‌دهد تا بارکد‌های مرتبط با مشتریان، محصولات، فاکتورها، یا دیگر اطلاعات مالی را بر اسناد چاپ کنید. با استفاده از این قابلیت می‌توانید محصولات یا فاکتور‌های خود را به سرعت شناسایی و اطلاعات مربوط به فاکتور‌ها را به صورت دقیق و بدون خطا در سیستم حسابداری پرگار ثبت کنید. 

نرم افزار حسابدرای پیشرفته پرگار

 چک‌های دریافتی ، پرداختی و برگشتی رو بدون دردسر مدیریت کن

وقتی چکی را از مشتری دریافت می‌کنید لازم است اطلاعات آن را در نرم افزار حسابداری ثبت کنید. چک شامل اطلاعات مربوط به مشتری، تاریخ دریافت و…. می‌شود که می‌توانید پس از ثبت چک به راحتی آن را پیگیری کنید. ممکن است در برخی موارد چکی که صادر یا دریافت کرده‌اید برگشت بخورد. در نرم افزار حسابداری پرگار امکان مشاهده و پیگیری تاریخ یرگشت چک، دلیل برگشت چک و سایر جزئیات مربوطه وجود دارد. 

چاپ چک (چک رو  با فونت  دلخواهت چاپ کن) 

چاپ چک در نرم افزار حسابداری پیشرفته پرگار، به معنی چاپ فیزیکی چک‌ها است، که یکی از قابلیت‌های جذاب این نرم افزار به حساب می‌آید. در این روش شما اطلاعات مربوط به چک را در سامانه وارد می‌کنید و سپس برنامه قادر خواهد بود این اطلاعات را بر روی فرم چک با فونت دلخواه یا فونت زیبای نستعلیق چاپ کند. البته علاوه بر زیبایی و جلوه‌ای که این ویژگی دارد باعث می‌شود که این کار با دقت و صحت بالایی انجام شود و از خطاهای احتمالی که در ورود دستی ممکن است به‌وجود بیاید جلوگیری کند. 

برای کسب اطلاع از امکانات بیشتر، راهنمای برنامه و دانلود آن می‌توانید به سایت نرم افزار حسابدرای پرگار مراجعه کنید.

نتیجه گیری

سیستم‌های حسابداری در دنیای کسب و کار امروزی جزو ابزار‌های مهم و کاربردی هستند. نرم افزار حسابداری پرگار همانند یک پک کامل عمل می‌کند. این برنامه گام به گام و هم‌سو با نیاز‌های شما طلا فروش عزیز طراحی و توسعه داده شده است و هر تغییر و تحولی که در آن انجام می‌شود برای کسب رضایت شماست. استفاده از این برنامه برای شما که مدیریت حساب‌هایتان حائز اهمیت است خالی از لطف نیست. پس از این نرم افزار استفاده کنید و لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.